fbpx

Par mums

Speciālistu komanda, kas koncentrējas uz klientiem.

Kritēriji veiksmīgai sadarbībai ar AMARENT

- mēs piedāvājam augstas kvalitātes preces par zemākajām cenām visā Baltijā;
- mēs pārdodam un iznomājam tikai augstākās kvalitātes sastatnes, torņus un citas alumīnija konstrukcijas;
- mēs nodrošinām iespēju transportēt preces uz jums ērtu vietu;
- mēs piedāvājam iespēju rezervēt preces un nekavējoties saņemt informāciju par to piegādi noliktavā;
- mēs piedāvājam izdevīgas atlaides visam mūsu sortimentam (izņemot jaunumus un hitus);
- mēs piedāvājam optimālus apmaksas un piegādes nosacījumus;

Nepieciešama palīdzība? Sazinieties ar mūsu vadītājiem, klikšķinot šeit vai zvanot +371 29 804 515.

Par uzņēmumu AMARENT

Uzņēmums AMARENT tika dibināts 2018. gadā un kopš tā laika veiksmīgi darbojas alumīnija sastatņu, torņu un stalažu, kā arī citu alumīnija konstrukciju pārdošanas un nomas (īstermiņa un ilgtermiņa) tirgū.
AMARENT darbojas visos Baltijas valstu tirgos (Latvijā, Lietuvā, Igaunijā) ar galveno mītni Rīgā (Latvija) un filiālēm Viļņā (Lietuva) un Tallinā (Igaunija).
Uzņēmumam ir piešķirts pievienotās vērtības nodokļa (PVN) numurs, kas ļauj pārdot preces ar 0% PVN starptautiskajiem sūtījumiem.

Ko mēs piedāvājam?

Vai meklējat augstas kvalitātes un lētas sastatnes un/vai alumīnija torņus iekšdarbiem (krāsošana, pārkrāsošana, apmešana un elektroinstalācijas darbi) un ārdarbiem (fasādes, jumta segumi, montāža)? Apskatiet mūsu lapu un izlasiet par to veidiem un pielietojumu. Mēs piedāvājam plašu kvalitatīvu EUROSCAFFOLD zīmola izstrādājumu klāstu.
Nīderlandes alumīnija konstrukciju ražotājs “EUROSCAFFOLD” ir nostiprinājis savu pozīciju ļoti labvēlīgā virzienā. Profesionālas alumīnija sastatnes, pārvietojamie celtniecības torņi, telpu statīvi (torņi), kā arī transportlīdzekļi sastatnēm, torņiem, statīviem un kāpšanas materiāliem “EUROSCAFFOLD” rūpnīcas produkcija ir visaugstākās kvalitātes un viszemākās cenas starp konkurentiem tirgū. Pircējus un nomniekus piesaista uzņēmuma sastatņu, torņu un citu alumīnija konstrukciju oriģinālais dizains, plašais klāsts un praktiskums.
Jūs varat pieteikties un pārliecināties par prezentēto produktu līmeni. Mēs kā oficiālais EUROSCAFFOLD pārstāvis rūpīgi atlasām savu sortimentu un nodrošinām, ka ikviens pircējs un (vai nomnieks) no mums iegādāsies vai iznomāsies ne tikai estētisku un pārbaudītu, bet arī praktisku produktu – produktu, kas kalpos ilgāk nekā vienu sezonu. AMARENT kredo ir pārdot kvalitatīvus produktus no pārbaudītiem ražotājiem par iespējami zemāko cenu.

AMARENT alumīnija konstrukciju priekšrocības

Apskatīsim galvenās AMARENT klāsta alumīnija konstrukciju priekšrocības:

 • Visizdevīgākā cena visā Baltijā – līdzās citu ražotāju alumīnija konstrukciju (ALTRAD MOSTOSTAL, ALTREX, JUMBO, ASC, CUSTERS u.c.) piedāvājumam tirgū, zīmola “EUROSCAFFOLD”, kura oficiālais pārstāvis ir AMARENT, produkti tiek piedāvāti par visizdevīgākajām un zemākajām cenām visā Baltijā. Pateicoties vairumtirdzniecības cenām no paša ražotāja, mēs varam nodrošināt viskonkurētspējīgākās cenas un pārdot preces par patērētājam izdevīgu cenu, kas nekādā veidā nemazina mūsu produktu kvalitāti.
 • 2 mm alumīnijs – EUROSCAFOLD universālie alumīnija torņi, sastatnes un stalažas tiek ražoti no augstas kvalitātes 2 mm alumīnija, kas šajā segmentā ir visaugstākā vērtība. Jo biezāks alumīnijs, jo tas ir izturīgāks un izturīgāks. Savukārt mūsu konkurenti piedāvā alumīnija izstrādājumus ar biezumu 1,6-1,8 mm un par daudz augstāku cenu nekā mēs. Tādējādi AMARENT pārdod augstākas kvalitātes produktu par viszemāko cenu.
 • “Detaļas un rezerves daļas – kā papildinājumu mūsu galvenajam alumīnija konstrukciju sortimentam piedāvājam plašu atsevišķu detaļu un rezerves daļu klāstu (ratiņi, rullīši, stabilizatori, diagonāles, platformas u.c.), kas piemērotas arī citu alumīnija torņu ražotājiem (ASC, ALTREX, Alumexx u.c.).
 • Ātra montāža/demontāža – jebkurš cilvēks var samontēt konstrukciju bez iepriekšējas pieredzes, jo visi izstrādājumi ir vienkārši lietojami un viegli samontējami.
 • Kompaktums – platformas un citas detaļas, rāmji un pamatkonstrukcijas ir viegli un kompakti salokāmi glabāšanai un transportēšanai, un tie neaizņem daudz vietas. Ir pieejami arī salokāmie rāmji, kurus var transportēt pat automašīnā un kas darbojas līdz pat 8 m augstumā.
 • Dažāda veida riteņi ar bremzēm ļauj pārvietoties no vietas uz vietu, regulēt augstumu un strādāt uz dažādām virsmām gan telpās, gan ārā.
 • Savienojošajiem elementiem (diagonālēm un horizontālēm) ir īpaši izstrādāti stiprinājumi, kas nodrošina ātru uzstādīšanu un stingru konstrukciju.
 • Pretslīdamība – ūdensizturīgā pretslīdes virsma uz platformām, kā arī torņu un plauktu rievotās alumīnija pakāpieni novērš kāju slīdēšanu un uzlabo konstrukciju lietošanas ērtumu.
 • Izturība pret koroziju – kamēr citi sakausējumi salīdzinoši ātri rūsē, mūsu alumīnija izstrādājumi ir praktiski neiznīcināmi. Tas ir pateicoties alumīnija oksīda aizsargplēvei, kas ir ļoti izturīga un ilgmūžīga.
 • Netīrumu atgrūdošas īpašības – materiāls ir diezgan noturīgs pret visa veida netīrumiem, kā arī ir viegli tīrāms, ātri žūst un nedeformējas.
 • Vieglums – mūsu preču zīmes alumīnija konstrukciju ražošanā izmantotie materiāli un mūsu unikālā patentētā tehnoloģija padara izstrādājumus vieglus un viegli transportējamus.
 • Nodilumizturība – kvalitatīvi materiāli un kvalitatīva ražošana ar garantiju nodrošina ilgu produkta kalpošanas laiku un novērš deformāciju ārējo slodžu ietekmē.
 • Drošība – visi slāņi (augšējais, vidējais, apakšējais) ir izgatavoti no augstas kvalitātes alumīnija un ražošanā izmantotas nepieciešamās piedevas, kas atbilst visiem vides standartiem, kā arī ES spēkā esošajiem standartiem.

Garantija un sertifikāti

AMARENT piedāvātie pārvietojamie alumīnija torņi, statīvi, sastatnes, kāpnes un citi EUROSCAFFOLD ražotāja alumīnija izstrādājumi ir ražoti saskaņā ar visiem nepieciešamajiem drošības nosacījumiem, ir sertificēti un atbilst tādiem kvalitātes standartiem kā EN 1004, 1298, 2484 un 131 Savukārt mobilajiem torņiem ir AI-21 drošības un darba aizsardzības pase.

Katrs alumīnija mobilais tornis tiek ražots atbilstoši Eiropas prasībām. Turklāt ražotājs uzņemas pilnu atbildību par jebkādiem izrietošiem bojājumiem, kas radušies alumīnija mobilā torņa un citu izstrādājumu lietošanas rezultātā – protams, ja ir ievērotas visas uzstādīšanas un lietošanas instrukcijas.

EUROSCAFFOLD zīmola produktus ir sertificējis arī TUV (Technischer Überwachungsverein (Tehniskās inspekcijas asociācija, kas piedāvā funkcionālās drošības sertifikācijas programmas, kas atbilst ISO 26262, IEC 61511, IEC 61508, EN 50126, EN 50128 un EN50129).

EUROSCAFFOLD produkcijas darbības garantijas laiks ir 5 gadi. Šis ir laika periods, kurā ražotājs garantē jums produkta kvalitātes rādītāju stabilitāti, ievērojot visus ekspluatācijas noteikumus.

Ko saka mūsu klienti?

5/5
Ar AMARENT sadarbojamies kopš 2018. gada. Vēlos izcelt alumīnija torņu izcilo kvalitāti par zemāko cenu tirgū un pilnu pavaddokumentu (sertifikātu, instrukciju, tehnisko specifikāciju) nodrošināšanu darbam objektos ar paaugstinātām drošības prasībām.
Andrejs Subočs
SIA LNK Industries
5/5
Iesaku kā lielisku partneri. Palīdzēs formulēt vajadzības un piedāvās labāko sastatņu nomas vai pārdošanas variantu. Viss ir skaidrs, ātrs, atgriezeniskā saite par visiem jautājumiem ir tūlītēja! Varam apliecināt, ka šis uzņēmums ir augstā līmenī!
Ana Tihonova
SIA BF-ESSE
5/5
First of all, our company wants to say thank you so much for what you have done for us! We accidentally stumbled upon your webpage on the Internet, started reading and realized that this is what we were looking for so long! Long time we have been trying to find an appropriate offer for of high quality scaffolds for rent or to buy building works. The answer of AMARENT SIA about terms and conditions as well as price made us happy. We have read all about their offered trestle and the quality of them, and learned many useful things from their manager. He put absolutely everything on the shelves and gave detailed answers! It's so nice! You really need to start to work with this partner - and everything will be fine.
Oleg Muhortov
VENT SYSTEM PROJECT OU
Scroll to Top