fbpx

Jumta sastatnes

Mēs piedāvājam plašu alumīnija sastatņu un torņu sortimentu par izdevīgām cenam.

Ja jūs gatavojaties strādāt uz jumta kores vai varbūt pie skursteņa Euroscaffold var piedāvāt jums ideālu risinājumu – jumta sastatnes, kuras sauc arī par skursteņu sastatnēm. Šīs sastatnes atrisinās galvenās problēmas strādājot uz slīpa jumta – stabilitāte un drošība. Jau pēc pirmās izmantošanas reizes jūs sapratīsiet visas to priekšrocības un ērtības.

Skrusteņu sastatnes

Sastatnes ir vienkāršas un viegli uzstādāmas uz jumtiem ar slīpumu no 30 līdz 60 grādiem.  Ir iespēja izvēlēties garumus: 190 cm, 250 cm un 305 cm. Pateicoties jumta kāpnēm, ir iespēja izvietot platformu dažādā attālumā no jumta kores. Ja ir nepieciešamība strādāt uz divām jumta pusēm, tad ir vērts izmantot dubulto komplektu, un padarot darbu daudz drošāku. Jumta kāpnes ir nodrošinātas ar distanceriem, kuri saudzē jumta virsmu, ļaujot strādāt neskrāpējot segumu. Visas detaļas ir TÜV sertificētas.

Mansarda pagarinājuma konsoles – papildu konsoles pie jūsu pārvietojama torņa, kas ļauj droši veikt darbus, kas saistīti gan ar jumtu, gan mansarda logiem. Atkarībā no jūsu tornja garuma – 190, 250 vai 305 cm – jūs varat izmantot izvelkamo konsoli ar platību no 1-2 platformas līdz 120 cm vai XL modificējumu, kur var novietot 3-4 platformas blakus, radot darba virsmu ar 240 cm platību.

Scroll to Top